Náš Gym

MOMENTUM TRAINING CENTER

Našu komunitu budujeme už vyše 6 rokov. Začínali sme v Nitre s funkčnými tréningami v brezovom háji a postupne sme sa prepracovali na CrossFit Nitra gym. Teraz chceme posunúť naše možnosti ešte ďalej a preto sme otvorili Momentum training Center.

Náš tím

Jojo Porubský

Jojo Porubský

CEO

Jojo Porubský – pôsobil ako tréner a spolumajiteľ CrossFit Nitra, Hlavný tréner v bratislavskom CrossFit Pressburg. Je to CrossFitový atlét na medzinárodnom poli. Je takisto zakladateľom tréningovej platformy Momentum Training system, kde sa zaoberá programovaním tréningov pre cvičencov a zároveň programuje tréningy pre rôzne gymy na Slovensku. V CrossFite sa pohybuje už približne 8 rokov. Okrem týchto vecí robí Jojo semináre na Slovensku a v zahraničí.

Veronika Bernáthová

Veronika Bernáthová

CEO

Veronika Bernáthová – pôsobila ako trénerka v CrossFit Nitra, okrem CrossFitu sa špecializuje na gymnastiku a flexibilitu. Je takisto poradca v oblasti výživy a športu. Veronika sa venuje CrossFitu približne 6 roky a prešla si celým procesom. Vypracovala sa zo začiatočníčky na profesionálnu trénerku a počas tejto cesty získala cenné vedomosti a skúsenosti, ktoré vie aplikovať na cvičencoch a naozaj im pomôcť k lepšiemu a zdravému pohybu a životnému štýlu.

Ako sa k nám dostať

Adresa: Dolnozoborska 14, 94901 Nitra

(areál bývalých Vinárskych závodov)

Autobusy: 1, 2, 9, 10, 25, 26, 27

Autobusové zastávky: Vinárske závody (9,1) Amfiteáter (2) Panská dolina (10,25,26,27)

Momentum Training Center

Momentum Training Center

OTVÁRACIE HODINY

Pon – Pia:  7.00 – 21.00
Sobota: 10.00 – 18.00
Nedeľa: 10.00 – 14.00

ADRESA

Dolnozoborská 14
94901 Nitra

KONTAKT

momentumtrainingcenter@gmail.com

Translate »